Husk å bruke G-sport Appen og legg inn Dahle IL når du handler hos G-sport

Skrevet av:
JV
Publisert:
26.11.2018

Dahle IL og G-sport har vært samarbeidspartnere i mange år. Våre medlemmer får rabatter, og klubben høster fordeler av alt våre medlemmer handler for. Bruk G-sport Appen når du handler. HUSK! Du får rabatt selv også på G-sport.

Det er sikkert mange som tenker å kjøpe julegaver som inneholder sportsklær, fotballutstyr, skiutstyr, vinterklær og andre artikler som du får kjøpt på G-sport.

Dahle IL oppfordrer alle som vurderer å legge julehandelen til G-sport å laste ned Appen som vil gi deg mulighet til å registrere alle handler som poenggivende til Dahle IL. Til syvende og sist vil Dahle IL da høste godt av dette i vår handel med G-sport, og det kan komme godt med når vi skal kjøpe inn f.eks nye baller og drakter.

Det er også rabattordninger for klubbens medlemmer på utvalgte varer hos G-sport. Dette gjelder alle Umbro artikler, samt Misuno sko.

Appen finner dere i App Store. Lykke til.

Mvh

Styret

Bildegalleri

Generalsponsor

Hovedsponsorer